Görüntülü Diafon Sistemleri

 Görüntülü Diafon Sistemleri Nedir?

Görüntülü diafon sistemleri, apartman site veya villa tarzı yapılarda kullanılan görüntülü haberleşme sistemleridir. Temel olarak daire kapısına gelen kişiyi tanımanıza ve kapınızı güvenli bir şekilde açmanızı sağlar. Görüntülü diafon sistemleri fonksiyonel olarak daireniz de bulunan monitör vasıtasıyla güvenlik yada kapıcıyla da iletişim sağlayabilir.

 Görüntülü Diafon Sistemleri Kablosu Nedir?

 Görüntülü diafon sistemlerinin en önemli ürünü her ne kadar ürünler gibi gözüksede kablo yapısı bu sistemlerin en önemli bileşenidir. Görüntülü diafon arızalarının yüksek oranla genel sebebi kablodur. Sistem kurulurken ürünlere uygun yapıda kablo kullanılmalı ve bağlantı yerleri korumaya alınmalıdır. Genel olarak görüntülü diafon sistemlerin de dt8 çok telli kablo, cat5 veya cat6 kablo kullanılır. Burada önemli olan markanın tavsiye ettiği kabloyu kullanmaktır.

 Görüntülü Diafon Sistemleri Ne kadar?

 Görüntülü diafon fiyatları daire sayısı, kullanılan marka ve markanın özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Ülkemizde yaygın olarak kullanılan audio marka diafonların daire başı fiyatları 400 tl ile 750 tl aralığında farklılık göstermektedir. Değişen teknoloji ile yeni binalarda ip tabanlı görüntülü diafonlar da satışa sunulmuştur. Firmamız istanbul geneli yaygın servis ağıyla tüm ilçe ve semtlere diafon satışı ve kurulumu sağlamaktadır.

 Görüntülü diafon sistemleri çeşitlerimizi altdaki linke tıklayarak görebilirsiniz

 http://www.diafononline.com/1&goruntulu-diafonlar.html

 http://www.diafononline.com/4&zil-panelleri.html

 Görüntülü Diafon Sistemleri Özellikleri Nelerdir?

 Görüntülü diafon sistemlerinin temel özellikleri kapı açma ve kapıcıyla görüşme olsa da firmaların yaptıkları yeniliklerle artık mevcut kamera sistmlerine erişip anlık görüntü alabilirsiniz. Audio görüntülü diafon sistemi özellikleri bakımından diğer markaların biraz daha ötesindedir. Tamamen ülkemizde ürün üreten audio dokunmatik panel ve diafonlar kartlı veya şifreli geçiş özelliklerine sahiptir. Görüntülü diafon sistemleri güvenlik tarafından arandığınızda güvenlik kamerasını devreye alır ve ziyaretçinizi görmenizi sağlar. Bu şekilde hırsızlara ve istenmeyen ziyaretçilerinize karşı iyi bir önlem almış olursunuz.

 Görüntülü Diafon Sistemleri Markaları Nelerdir?

 Görüntülü diafon markalarını belirtmeden önce şu bilgiyi unutmayalım her ne kadar sistem özellikleri çok olsada bir markanın servis ağı ve yedek parça hizmeti yoksa tercih etmemenizi öneririz. Görüntülü diafon markalarında ülkemiz de satış ve ciro olarak yaygın kullanılan markalar audio görüntülü diafon ve netelsan görüntülü haberleşme sistemleri yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca ithal yolla satış yapan na de pratikkart ve artego gibi çeşitli markalar mevcuttur. Firmamız nitelikli personeliyle görüntülü diafon marklarının keşif ve montaj ve ürün seçimin de sizlere doğru yere doğru ürün hizmeti sunmaktadır. 

 Not: Her ne kadar ürün özellikleri yada fiyat performansı iyi olsa da, görüntülü diafon markanızı seçerken arıza durumun da kurumsal müşteri hizmetleri sunmayan yada yedek parça hizmeti sunmayan markalar uzun vadede ciddi maliyetlere sebep olur.

Apartman, site yada villarınız için görüntülü diafon sistemi teklifi almak için bizleri arayabilirsiniz


Teklif Gönder

Teklif Formu Hemen Ara