Görüntüsüz Diafon Fiyatları

 Görüntüsüz Diafon Sistemleri Fiyatları

Görüntüsüz diafon fiyatlarını belirleyen en önemli etken daire sayısı mevcut yapı ve marka seçimidir. Kablo mesafeleri ve seçilen marka daire başı maliyetleri azaltabilir.

Görüntüsüz diafon ürünlerini görmek için tıklayın 

https://www.diafononline.com/2&goruntusuz-diafonlar.html

Ücretsiz keşif talebi ve bilgi almak için arayın!

Görüntüsüz Diafon Markaları

Görüntüsüz diafon sistemlerinin en popüler markalarından olan audio, digital ve klasik seri olmak üzere 2 farklı çeşiti bulunmaktadır. Digital görüntüsüz diafonlar adresli yöntemiyle kodlanır ve şifreli geçiş özelliğine sahiptir. Sektörde mas, simge, nade vb birçok görüntüsüz diafon markaları mevcuttur.

Görüntüsüz diafon nedir? 

 Apartman, site veya müstakil evlerin vazgeçilmez ihtiyacı olan görüntüsüz diafon sistemleri, gelen misafirlerinizi tanımanıza ve daire içinden kapı açmanızı sağlayan haberleşme sistemleridir. 

 Sesli Diafon sistemlerin de kapıcılı ve kapıcısız olmak üzere 2 çeşit bulunmaktadır. Görüntüsüz diafonlarınızı yaptırırken kullanılan dt-8 diafon kablosu kesit olarak iyi olmalıdır. Dönüş kabloları  tek telli olmamalıdır. 

 10. yılını dolduran firmamız görüntülü ve görüntüsüz diafon kurulumunda edindiği tecrübe ile müşterilerimize 1 günde montaj hizmeti sağlamaktadır. Görüntüsüz diafon sistemlerinin genel arıza sebebi kablo kesitlerinin ince olması ve apartman kablolama sistemlerinin altyapı sistemlerindeki yanlış tesisat yapısıdır. 

Görüntüsüz diafon çeşitlerimizi görmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://www.diafononline.com/2&goruntusuz-diafonlar.html

Apartmanınız için görüntüsüz diafon teklifi almak için ücretsiz keşif formundan veya iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.


Teklif Gönder

Teklif Formu Hemen Ara